PRAWO OD POLA DO STOŁU

You are here: Home / PRAWO OD POLA DO STOŁU

OD POLA DO STOŁU

Jesteśmy grupą ekspertów z zakresu prawa, którzy postanowili odejść od specjalizacji w jednej dziedzinie. Połączyliśmy nasze kompetencje i wiedzę aby świadczyć usługi w ramach całego procesu w branży agri-food.

Nasze usługi adresowane są do przedstawicieli wszystkich etapów łańcucha rolno-spożywczego. Nie ma znaczenia, czy jesteś producentem kukurydzy, czy zakładem produkującym słodycze, napoje, czy wędliny. Zanim twój produkt trafi na półkę sklepową musi przejść długą drogę OD POLA DO STOŁU. Z nami pokonasz tę drogę z łatwością. Pomożemy Ci w zawarciu najkorzystniejszego dla Ciebie kontraktu. Wiemy co i jak negocjować. Będziemy Cię reprezentować tak wobec kontrahentów, jak i urzędów publicznych. Doradzimy Ci jak, kiedy i gdzie zarejestrować Twój produkt. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę skomplikowanych formalności. Wskażemy Ci co powinno się znaleźć na etykietach Twoich produktów. Poinformujemy o wszelkich zmianach w przepisach mających znaczenia dla Twojego biznesu.

Angażujemy swoje siły aby łańcuch wsparcia prawnego był kompletny, niezależnie od etapu procesu, który Ciebie interesuje. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę z zakresu przydatnych dla Ciebie dziedzin prawa, m.in. prawa rolnego, prawa żywnościowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, itd. Łączymy wiedzę prawniczą z gruntowną znajomością sektora rolno-spożywczego. Znamy i rozumiemy Twoje problemy, niezależnie od tego czy jesteś indywidualnym rolnikiem, czy dużym przedsiębiorcą. Posiadamy wiedzę na temat zależności jakie zachodzą pomiędzy wszystkimi aktorami procesu: producentami zbóż, producentami pasz, producentami materiału hodowlanego, ubojniami, zakładami przetwórczymi, firmami transportowymi i sklepami.

Mamy szeroką perspektywę. Jesteśmy proaktywni, a prawo to nie jest nasza jedyna forma aktywności. Interesują nas działania i rozwiązania systemowe od A do Z – od pola do stołu.

Wierzymy, że nasza wiedza będzie źródłem inspiracji również dla ustawodawcy.

Najnowsze raporty Agrifood.pl

Zapoznaj się z naszym najnowszym poradnikiem

Raport IJHARS / W gąszczu inspekcji – Niezbędnik przedsiębiorcy

maj 2016

Publikacja poświęcona jest jednej z instytucji, która kontroluje jakość produktów spożywczych na etapie łańcucha produkcji i dostaw (w produkcji i w obrocie). Można zadać pytanie, dlaczego wybór padł właśnie na Inspekcję Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, a nie inny podmiot kontrolny – odpowiedź jest prosta…

IJHARS Raport Agri-food.pl