PARTNERZY Agri-Food.pl

You are here: Home / PARTNERZY Agri-Food.pl

AgriFood.pl Prokurent - Kancelaria Radców Prawnych

Prokurent

Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria prawnicza Prokurent powstała w 1989 roku w Warszawie. Od początku działalności świadczymy profesjonalną pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców, ale także osób fizycznych i organizacji pozarządowych.

Zespół kancelarii tworzą prawnicy, którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu mogą zapewnić kompleksowe doradztwo prawne związane z działalnością gospodarczą polskich i zagranicznych firm, uwzględniając ich sytuację rynkową i dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe.

Budujemy długotrwałe relacje oparte na doświadczeniu, szacunku i transparentności działań. Dzięki takiemu podejściu, dziś – po 25 latach istnienia kancelarii – możemy być dumni z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

www.prokurent.com

AgriFood_AgroWegrow

Agro-Węgrów

Gospodarstwo Rolne

Gospodarstwo Rolne Agro-Węgrów specjalizuje się w produkcji prosiąt. Jesteśmy gospodarstwem posiadającym zgrany zespół ludzi, którzy robią to co lubią. Nasze zaangażowanie, entuzjazm oraz młode stado – powodują, że jesteśmy lepsi od konkurencji. Nasi kontrahenci osiągają bardzo dobre wyniki poubojowe.

AgriFood BZB Effective Brand Solutions

BZB Effective Brand Solutions

Agencja komunikacji marketingowej

Specjalizujemy się  w budowaniu i wzmacnianiu wartości marek. Oferujemy skuteczne rozwiązania strategiczne i kreatywne dla branży rolno-spożywczej. Dbamy o czystość i jakość wizerunku oraz zintegrowaną komunikację w kanałach, które umożliwiają skuteczne dotarcie do grupy docelowej.

Od 14 lat planujemy i optymalizujemy aktywności marketingowe, które skutecznie wspieramy działaniami kreatywnymi i produkcyjnymi w zakresie BTL, interactive, motion, ePR

Na każdym etapie rozwoju marek wpieramy je strategicznie i kreatywnie. Przygotowujemy kompleksowe rozwiązania. Badamy otoczenie, planujemy działania, wdrażamy strategię komunikacji i rozwoju marki w życie. Jako cel stawiamy sobie tworzenie skutecznych i kreatywnych rozwiązań marketingowych i reklamowych, efektywnie wspierających kierunek rozwoju marek. Szczególną uwagę przykłada do atrakcyjnej i angażującej kreacji oraz właściwemu doborowi kanałów komunikacji.

www.bzb.pl

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli chciałbyś pomóc w rozwoju agri-food.pl. Jesteś autorem,ekspertem, doradcą, chcesz promować sie w otoczeniu treści, które pojawiają się w aktualnościach. skonstatuj się z nami – KONTAKT